Pro centrálu společnosti AmRest, která provozuje restaurace KFC, Pizza Hut, Burger King a kavárny Starbucks, hledáme nového kolegu na pozici CONSTRUCTION SPECIALIST.

Náplň práce:

• Realizace menších projektů v rámci výstavby a rekonstrukce restaurací KFC, Burger King, Pizza Hut a kaváren Starbucks
• Zajištění, aby všechny realizované projekty byly prováděny včas a v požadované kvalitě
• Řešení záruk týkající se realizovaných projektů
• Spolupráce se zástupci jednotlivých značek, odděleními Facility a Legal ohledně záruk a provádění následné kontroly stavu
• Kontrola rozpočtu jednotlivých projektů, jeho realizace a reportování výsledků na týdenní bázi nadřízenému

Požadujeme:

• Pracovní zkušenosti na podobné pozici výhodou
• Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy stavební fakulty VŠ
• Znalost MS Office
• Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
• Řidičský průkaz skupiny B
• Plánování a analytické schopnosti
• Dobré komunikační dovednosti

Nabízíme:

• Práce v přátelském kolektivu
• Zaškolení a profesní rozvoj
• Práce na zajímavých projektech
• Flexibilní pracovní doba
• Zajímavé finanční ohodnocení

Kontakt

AmRest s.r.o.
Petra Nováková