Pro centrálu společnosti AmRest, která provozuje síť restaurací KFC, Burger King, Pizza Hut a kaváren Starbucks, hledáme nového kolegu na pozici PAYROLL SPECIALIST.

Hlavní odpovědností nového kolegy bude zajištění aktivit spojených s mzdovou agendou pro provozovny v Čechách a na Slovensku a spolupráce s externím zpracovatelem mezd.

Co Vás čeká?

• Aktivní účast na implementaci nové mzdové platformy
• Zajištění mzdové agendy pro zaměstnance restaurací a kaváren v Čechách a na Slovensku
• Komunikace a spolupráce s externím zpracovatelem mezd
• Zpracování podkladů pro mzdy (bonusy, přesčasy, benefity…)
• Správa požadavků týkající se mzdové agendy prostřednictvím nástroje pro zaměstnance (SAP)
• Řešení ad hoc dotazů a požadavků z restaurací a kaváren
• Vytváření a zpracování reportů, spolupráce s HR týmem
• Správa a aktualizace databáze a dokumentace, která je spojená se mzdovou agendou
• Účast na interních /externích auditech

Jaké znalosti a zkušenosti požadujeme?

• Pracovní zkušenosti na podobné pozici minimálně 2 roky
• Znalost aktuální mzdové legislativy v Čechách, znalost aktuální mzdové legislativy na Slovensku výhodou
• Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
• Znalost MS Office
• Orientace na detail, schopnost určit si priority
• Výborné analytické schopnosti
• Dobré komunikační dovednosti
• Zodpovědnost, pečlivost, dodržování termínů
• Schopnost pracovat s citlivými daty

Co nabízíme?

• Zajímavou a pestrou práci pro úspěšnou nadnárodní společnost
• Příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích (Jinonice)
• Přátelský kolektiv
• Teambuildingové akce
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Stravenky, roční bonus na základě pracovního výkonu
• Zaměstnanecké benefity (cafeterie, 5 týdnů dovolené, interní i externí školení)
• Slevy do značek provozovaných naší společností
• Nástup IHNED nebo dohodou

Kontakt

AmRest s.r.o.
Petra Nováková