AmRest

PRÁVNÍK se slovenštinou

Pro centrálu společnosti AmRest s.r.o, která provozuje síť restaurací KFC, Burger King, Pizza Hut a kaváren Starbucks, sídlící na Praze 5 Jinonice, hledáme nového kolegu/kolegyni do právního oddělení.

NÁPLŇ PRÁCE:

- právní podpora restaurací KFC, Burger King a Pizza Hut a kaváren Starbucks na českém a slovenském trhu - příprava dokumentů, plných mocí a jednodušších smluv, pomoc při řešení pojistných událostí
- administrativní podpora při otevření nebo uzavření provozovny
- smluvní zajištění marketingových aktivit
- zajišťování školení o právních novinkách
- příprava a kontrola vnitřních předpisů a směrnic
- správa právních dokumentů a právního archivu

POŽADUJEME:

- VŠ vzdělání v oboru právo na české právnické fakultě
- znalost slovenského jazyka slovem i písmem
- znalost anglického jazyka slovem i písmem
- 1-2 roky praxe v oboru
- znalost obchodního práva
- výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
- znalost MS Office
- řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME:

- být součástí mezinárodní, dynamické a rychle rostoucí společnosti
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- odpovídající platové ohodnocení, roční bonusový systém podle hodnocení pracovního výkonu
- příjemné pracovní prostřední
- spolupráci se silnými mezinárodními značkami
- profesní i osobní rozvoj

Kontakt

AmRest s.r.o.
Petra Nováková